Entry List
SATURDAY
66
entries
Flags and Communication
18
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DB
Daniel Blackman | Flags and Comm. | Portland, OR |
Flags and Comm. | Oregon City, OR | |
Flags and Comm. | Bend, OR | |
Flags and Comm. | Port Orchard , WA | |
ED
Elijah Dobkins | Flags and Comm. | Portland, OR |
ME
Mike Evans | Flags and Comm. | Covington, WA |
RF
Ric Farrar | Flags and Comm. | Portland, OR |
Flags and Comm. | Milwaukie, OR | |
ZG
Zack Grant | Flags and Comm. | Clackamas, OR |
CH
Craig Hudson | Flags and Comm. | Vancouver, WA |
AJ
April Jenkins | Flags and Comm. | OREGON CITY, OR |
Flags and Comm. | Stayton, OR | |
LL
Lynn Lyscio-Evans | Flags and Comm. | Kent, WA |
MM
Matthew Mansur | Flags and Comm. | milwaukie, OR |
BM
Bradley Morgan | Flags and Comm. | Portland , Or |
BO
Bee Olivia Osada | Flags and Comm. | Vancouver, WA |
Flags and Comm. | Vancouver, WA | |
Flags and Comm. | Sandy , 0r |
Tech Inspection
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RH
Randy Hutchinson | Tech | Kelso, WA |
DJ
Doug James | Tech | |
GJ
Gordon Jones | Tech | Tualatin, OR |
JN
James Norlin | Tech | Damascus, OR |
DR
Dudley Redhead | Tech | Portland, OR |
TS
Tim Scott | Tech | Longview, WA |
Pre-Grid
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pre-Grid | Canby, OR | |
Pre-Grid | Hillsboro, OR | |
DR
Dave Riehl | Pre-Grid | Portland, OR |
JR
Julie Riehl | Pre-Grid | Portland, OR |
Pre-Grid | Prineville, OR | |
Pre-Grid | Battleground, WA |
Emergency and Safety
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Emergency | Battle Ground, WA | |
Emergency | Tigard, OR | |
AJ
Adam Jacobsen | Emergency | |
RJ
Robert Jacobsen | Emergency | Longview, WA |
JP
John Prohodsky | Emergency | Salem, OR |
Emergency | Portland, OR | |
CT
Craig Trotter | Emergency | Gresham, OR |
Emergency | Portland, OR |
Timing and Scoring
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BA
Barbara Archer | Timing and Scoring | Florence, OR |
LB
Linda Blackburn | Timing and Scoring | Vancouver, WA |
JL
Jeanne Loyning | Timing and Scoring | PORTLAND, OR |
Registration
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Registration | Hubbard, OR | |
GF
Gail Fetterman | Registration | Portland, OR |
PN
Patty Norlin | Registration | Damascus, OR |
Driver Services
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Driver Services | Portland, OR |
Pit/Paddock
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JC
James Collins | Pit/Paddock | Portland, OR |
GF
Gary Frasier | Pit/Paddock | Beaverton, OR |
Race Control
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Race Control | Ridgefield, WA | |
BS
Bob Smethers | Race Control | Donald, OR |
Pace Car (Authorization Req)
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MS
Martin Stanley | Pace Car | Hillsboro, OR |
Sound Monitoring (Authorization Req)
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Sound | Vancouver , WA | |
CF
Cathy Frasier | Sound | Beaverton, OR |
Sound | Sandy, OR |
Track Crossing Personnel
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JS
John Savona | Crossing | Battle Ground, WA |
Starter
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BB
Bruce Brunner | Starter | Vancouver , WA |
Starter | Vancouver, WA | |
MM
Marty Martin | Starter | Portland, OR |
Starter | Salem, OR | |
Starter | Portland, OR |
Steward
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JD
J Derouin | Steward | Puyallup, WA |
Steward | Woodland, WA | |
SG
Spencer Gorham | Steward | Gresham, OR |
Steward | Eugene, OR | |
BS
Bob Skinner | Steward | |
JT
John Taylor | Steward | Bothell, WA |
GV
Gary Van Horn | Steward | Independence, OR |
SUNDAY
67
entries
Flags and Communication
16
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DB
Daniel Blackman | Flags and Comm. | Portland, OR |
Flags and Comm. | Oregon City, OR | |
Flags and Comm. | Bend, OR | |
Flags and Comm. | Port Orchard , WA | |
ED
Elijah Dobkins | Flags and Comm. | Portland, OR |
ME
Mike Evans | Flags and Comm. | Covington, WA |
RF
Ric Farrar | Flags and Comm. | Portland, OR |
ZG
Zack Grant | Flags and Comm. | Clackamas, OR |
CH
Craig Hudson | Flags and Comm. | Vancouver, WA |
AJ
April Jenkins | Flags and Comm. | OREGON CITY, OR |
LL
Lynn Lyscio-Evans | Flags and Comm. | Kent, WA |
MM
Matthew Mansur | Flags and Comm. | milwaukie, OR |
BM
Bradley Morgan | Flags and Comm. | Portland , Or |
BO
Bee Olivia Osada | Flags and Comm. | Vancouver, WA |
Flags and Comm. | Vancouver, WA | |
Flags and Comm. | Sandy , 0r |
Tech Inspection
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RH
Randy Hutchinson | Tech | Kelso, WA |
DJ
Doug James | Tech | |
GJ
Gordon Jones | Tech | Tualatin, OR |
JN
James Norlin | Tech | Damascus, OR |
DR
Dudley Redhead | Tech | Portland, OR |
TS
Tim Scott | Tech | Longview, WA |
Pre-Grid
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pre-Grid | Canby, OR | |
Pre-Grid | Hillsboro, OR | |
DR
Dave Riehl | Pre-Grid | Portland, OR |
JR
Julie Riehl | Pre-Grid | Portland, OR |
Pre-Grid | Prineville, OR | |
Pre-Grid | Battleground, WA |
Emergency and Safety
9
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Emergency | Battle Ground, WA | |
Emergency | Tigard, OR | |
Emergency | Aloha, Or | |
AJ
Adam Jacobsen | Emergency | |
RJ
Robert Jacobsen | Emergency | Longview, WA |
JP
John Prohodsky | Emergency | Salem, OR |
Emergency | Portland, OR | |
CT
Craig Trotter | Emergency | Gresham, OR |
Emergency | Portland, OR |
Timing and Scoring
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BA
Barbara Archer | Timing and Scoring | Florence, OR |
LB
Linda Blackburn | Timing and Scoring | Vancouver, WA |
JL
Jeanne Loyning | Timing and Scoring | PORTLAND, OR |
BY
Bret Young | Timing and Scoring | Portland, OR |
Registration
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Registration | Hubbard, OR | |
GF
Gail Fetterman | Registration | Portland, OR |
PN
Patty Norlin | Registration | Damascus, OR |
Driver Services
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Driver Services | Portland, OR |
Pit/Paddock
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JC
James Collins | Pit/Paddock | Portland, OR |
GF
Gary Frasier | Pit/Paddock | Beaverton, OR |
Race Control
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Race Control | Ridgefield, WA | |
BS
Bob Smethers | Race Control | Donald, OR |
Pace Car (Authorization Req)
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MS
Martin Stanley | Pace Car | Hillsboro, OR |
Sound Monitoring (Authorization Req)
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Sound | Vancouver , WA | |
CF
Cathy Frasier | Sound | Beaverton, OR |
Sound | Sandy, OR |
Track Crossing Personnel
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JS
John Savona | Crossing | Battle Ground, WA |
Starter
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BB
Bruce Brunner | Starter | Vancouver , WA |
Starter | Vancouver, WA | |
MM
Marty Martin | Starter | Portland, OR |
Starter | Salem, OR | |
Starter | Portland, OR |
Steward
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JD
J Derouin | Steward | Puyallup, WA |
Steward | Woodland, WA | |
SG
Spencer Gorham | Steward | Gresham, OR |
PL
Patrik Lundin | Steward | Vancouver, WA |
Steward | Eugene, OR | |
BS
Bob Skinner | Steward | |
JT
John Taylor | Steward | Bothell, WA |
GV
Gary Van Horn | Steward | Independence, OR |