Time Trials Attack
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Time Trials
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Track Day
51
entries
Group 1
15
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
TB
Ted Bjorklund | Level 1 | Brookfield, WI | ||
Level 1 | Brookfield, WI | |||
Level 1 | Milwaukee, WI | |||
Level 1 | Cedarburg, WI | |||
KE
Kurt Eberhardy | Level 1 | Muskego, WI | Luckey's Tire & Service | |
Level 1 | Milwaukee, WI | |||
AM
Andrew Marsch | Level 1 | Franklin, WI | ||
BM
Brad Moore | Level 1 | Wauwatosa, WI | My understanding wife and screaming newborn | |
MM
Marshall Moore | Level 1 | Hartland, WI | Badger Alloys | |
ZM
Zachary Moore | Level 1 | Hartland, WI | Unfinished Racing | |
WM
Wade Mueller | Level 1 | Milwaukee, WI | Milwaukee Smoked Barbeque | |
Level 1 | New Berlin, WI | |||
Level 1 | West Allis, Wisconsin | Mobile Auto Medic | ||
MS
Matt Stagl | Level 1 | Waukesha, WI | Sneaky Moose Racing | |
BS
Brandon Steinhauer | Level 1 | Mukwonago, WI |
Group 2
22
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
DA
Daniel Acompanado | Level 2 | Milwaukee, Wi | ||
Level 2 | Mequon, WI | |||
BC
Brian Cassity | Level 2 | Racine, WI | Cassity Tree Service | |
AC
Andy Copp | Level 2 | Milwaukee, WI | ||
SF
Steven Freiburger | Level 2 | Watertown, WI | ||
Level 2 | Elm Grove, wi | MOTO MILWAUKEE | ||
JK
Jan Kattner | Level 2 | Oak Creek, WI | ||
MK
Mark Knepper | Level 2 | Caledonia, WI | Interstate Truck Driving school | |
Level 2 | Mukwonago, WI | |||
BL
Brian Lasiuk | Level 2 | Waukesha, WI | No e | |
KL
Kyle Lind | Level 2 | Hartland, WI | ||
JL
James Lutz | Level 2 | Richfield, WI | ||
EM
Ezekiel Malchow | Level 2 | Jackson, WI | ||
PM
Paul Miller | Level 2 | Brookfield, WI | ||
Level 2 | MURRAY RACING | |||
Level 2 | Slinger, WI | |||
WR
William Raasch | Level 2 | Wauwatosa, WI | ||
Level 2 | Summit, WI | Bretts Auto Repair | ||
Level 2 | Delafield, WI | |||
Level 2 | Waukesha, WI | |||
Gw
Geoff watson | Level 2 | Lisle, IL | ||
Level 2 | Milwaukee, WI | JimmyZs DJ Service |
Group 3
14
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
DA
Daniel Acompanado | Level 3 | Milwaukee, Wi | ||
Level 3 | Manitowoc, WI | |||
MF
Maxwell Faz | Level 3 | Sheboygan, WI | ||
Level 3 | West Allis, WI | |||
Level 3 | Sussex, WI | |||
LK
Lyle Krueger | Level 3 | Mukwonago, WI | ||
NL
Nicole Lasiuk | Level 3 | Waukesha, WI | No e | |
Level 3 | Milwaukee, WI | |||
LO
Lenny Ostrowski | Level 3 | union grove , WI | Wills best damn garage | |
KR
Kevin Rooney | Level 3 | pewaukee, WI | ||
Level 3 | MILWAUKEE, WI | |||
DT
David Trytek | Level 3 | Elm Grove, WI | ||
EV
Everett Van Horn | Level 3 | Milwaukee, WI | ||
DW
Donald Willemarck | Level 3 | McHenry, IL |
PDX S
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
PDX Sponsors
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
PDX Workers
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Sussex, WI | ||
Milwaukee, WI |
Workers
10
entries
Flagging and Communications
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
ST
Scott Tebeest | F & C | Pewaukee, WI |
Instructor
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Instructor | Sussex, WI | |
Instructor | Menomonee Fls, WI | |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Milwaukee, WI |
Stewards
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RB
Rob Bedelis | Stewards | Hartford, WI |
Stewards | Hales Corners, WI |
Technical and Safety Inspection
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JS
Jim Stollenwerk | Tech | West Bend, WI |
GV
Garth Van Deslunt | Tech | Mukwonago, WI |