Both Major Races
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Workers
59
entries
Course Marshals
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
SB
Steve Bollinger | Course | Mattawan, MI |
Course | Granger, IN | |
BT
Brian Tack | Course | Granger, IN |
Event Support
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Event Support | Brighton, MI | |
Event Support | Mattawan, MI | |
Event Support | Elkhart, IN | |
Event Support | St Joseph, MI | |
Event Support | West Olive, MI | |
DK
Dave Klein | Event Support | Warren, OH |
CM
Carol McClintock | Event Support | Commerce Township, MI |
MM
Mike McClintock | Event Support | Commerce Township, MI |
Flagging & Communications
14
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
F&C | West Bloomfield, MI | |
F&C | Orion, MI | |
SB
Suzy Beauvais | F&C | Greenville, MI |
RC
Ron Cech | F&C | South Lyon, MI |
RC
Richard Cimildoro | F&C | Kewannna, IN |
F&C | South Bend, IN | |
JF
John Firment | F&C | Farmington Hills, MI |
F&C | Mishawaka, IN | |
RH
Rainer Helmchen | F&C | Churubusco, IN |
RK
Ray Kach | F&C | Farmington Hills, MI |
PM
Paul McBride | F&C | South Bend, IN |
SR
Sam Rogers | F&C | Hudsonville, MI |
F&C | Valparaiso, IN | |
F&C | Plymouth, MI |
Grid/Pit
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
SA
Susan Andrews | Grid/Pit | Ada, MI |
DB
Duane Belisle | Grid/Pit | Elkhart, IN |
CG
Christy Graham | Grid/Pit | Liberty Township, OH |
Grid/Pit | South Bend, IN | |
Grid/Pit | Cincinnati, OH | |
MN
Mary Nanney | Grid/Pit | STERLING HTS, MI |
MS
Mary Sickles | Grid/Pit | Lansing, MI |
RS
Rodney Sickles | Grid/Pit | Lansing, MI |
Paddock
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TS
Thomas Smolenski | Paddock | Grand Haven, MI |
Registration
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DH
Dorothy Harrington | Registration | Avon Lake, OH |
MM
Marcia McBride | Registration | South Bend, IN |
Registration | Fort Wayne, IN | |
Registration | Clay, MI |
Sound Control
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DA
David Anson | Sound | South Bend, IN |
PA
Peggy Anson | Sound | South Bend, IN |
Sound | Portage, IN |
Starters
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BB
Bruce Beauvais | Start | Greenville, MI |
MH
Marc Henry | Start | Mattawan, MI |
JS
Jeff Secor | Start | Hudsonville, MI |
Steward
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Livonia, MI | |
DH
Duane Harrington | Steward | Avon Lake, OH |
Steward | Howell, MI | |
Steward | Algonac, MI | |
TV
Thomas VanCamp | Steward | Haslett, MI |
VW
Verne Wandell | Steward | Green Valley, AZ |
Timing & Scoring
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DA
Diane Arthur | T&S | West Bloomfield, MI |
GB
Gloria Blaha | T&S | Portage, IN |
T&S | Mason, MI | |
T&S | Stanton, MI | |
LG
Lorrie Gaunt-Wandell | T&S | Green Valley, AZ |
Tech Inspection
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Tech | La Porte, IN | |
Tech | South Bend, IN | |
RM
Rod Markowicz | Tech | South Bend, IN |
BS
Barbara Steencken | Tech | Milford, MI |